Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко момиченце за първи път присъства на бракосъчетание. По едно време дърпа майка си за роклята и пита: - Мамо, защо булката е цялата в бяло? Майката: - Защото бялото е цветът на радостта и щастието. За булката, днес е най-щастливият ден от живота.... Момиченцето /след кратък размисъл/: - Мамо, а защо тогава младоженецът е в черен костюм?
Семейни 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпросът: "Яйцето или кокошката" отдавна не затруднява никой. А вие опитайте да отговорите на въпроса: "Ще простреля ли китайски автомат китайска бронежилетка?" Надпис в публичен дом: "Заведението е на самообслужване." Умрях от страх, ти казвам! Аз изобщо нямаше да се кача в това такси, ама нямаше други. Само като видях шофьора и ми настръхна новата прическа за 25 лева. Страшен, ти казвам! А бе... Изглеждаше като човек, дето изсмуква меда директно от пчелите! Докато ме возеше, не гъкна. Половин час до вилата - пълно мълчание и Цеца Величкович до дупка! Едвам издържах. Стигаме на вилата, поглеждам... И какво да видя! Забравила съм си портфейла. Едвам си отворих устата да му кажа. А той нищо не казва. Само слезе от колата и отвори багажника. Извади едно старо одеало, постла го на тревата до колата, стои и ме гледа с един такъв рошав поглед. Изтръпнах! Ама какво правите? - викам - недейте така, моля ви се! Три деца имам. А той ме гледа още по-рошаво и ми вика: - Ти имаш три деца, ама аз имам 30 заека. Късай трева и хвърляй в одеалото! Влиза един в една обществена тоалетната. По едно време видял, че няма тоалетна хартия. И извикал силно: " Дайте ми книгата за оплаквания!" Една сутрин старият ходжа се събужда и какво да види: оакал дънцето. Старост, нерадост. Хубаво, ама ще му отиде авторитетът... Какво ще каже ханъм? - Вай, аллах - завайкал се той. - Какво стана, ходжа? - събудила се ханъм. - Какъв сън сънувах! - Какъв? - Сънувах, че на върха на джамията има дълга, дълга игла. На иглата - яйце. На яйцето - тепсия. А в тепсията съм седнал аз и се люлея - ха натам, ха насам! - Вай, вай, ходжа - викнала ханъм. - Аз да бях, щях да се насера! - А! - рекъл ходжата. - Анджък!