Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Сигурен съм 100 процента, че в ЕС няма да има кризи скоро. - Защо? - Иначе защо ще ни дават да отговаряме за "Международно сътрудничество, хуманитарна помощ и отговор при кризи".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Като гледам ми се струва, че не е ХХI век, а ХХХ. Толкова много порнография има днес.
Бисери
03.10.2017
3,390 прегледа
Следващ →
Още вицове
В парка спорят 3 приятели..... Единият казва: -Не,беше ФРУХТ........ Втория казва: - Не,не беше ФРУУУУУХТ, по продължително....... Третият : -Не,не,не беше ФРУТ, без "Х"...... Една жена минавала случайно по край тях и чула какво си говорят и се намесила в разговора: -Извинявайте че се намесвам във вашия разговор, но си мисля че знам за какво спорите....Аз съм учителка по Англииски език, завършила съм английска фиология и мисля че спорите за думата ФРУИТ(Fruit),която в превод означава "ПЛОД".......... След което жената продължила по пътя си..... Докато гледали как се отдалечава единият се обърнал към останалите и казал: Еееее, ма много яка жена, тя чела, видяла, учила , ама и тя не знае как пърди слона....
Попитали радио "Ереван": Може ли в Люксембург да победи комунизма? Отговор: - Не! Не е възможно такъв голям хаос да стане в такава малка страна.
Момиче на изпит, питат я: - Каква е разликата между студент, учител и влак? - Амии между студент и учител почти няма разлика, ама под влак още не съм лягала!!!
Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря: - Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун! - Добре, сядай. Извадил бръснаря най-тъпия си и назъбен нож и започнал да го дере. Дере го, дере го, сълзи започнали да капят от очите на сърбина, но той трай. По едно време не издържал и казал: Знайш ли, я не сом баш от Београда, море цапни малко сапун!
След първата брачна нощ младоженец казва на съпругата си: - Скъпа, искам да бъда честен с теб и затова ще ти кажа, че ти не си първата жена, с която съм правил секс. Съпругата: - Скъпи, аз също искам да бъда честна с тебе и ще ти кажа, че не ти вярвам...