Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Абе Гошо,защо ходиш по кръчмите да харчиш пари,а не седнем двамката да си пийнем ракийка,да си хапнем салатка,да си побъбрим (предлага жена му). Съгласил се.Ударили по 2-3 и Гошо започнал: - Смятам,да се обадя на Майора да ме вземе и на втората мисия в Ирак,макар,че още не ми е зарастнала раната от първата. - Кви ги говориш бе Гошо?Ти забрави ли,че си дюс табанлия и дори войник не си ходил? - Разбра ли най-после ма,защо ходим по кръчмите?
Пиянски 2,278 прегледа
Следващ →

Още вицове