Отворих аптека - много голяма, продавам всичко в нея, на самообслужване е, аз само си сидя на касата и прибирам паричките, обаче ми е скучно и за да ми е по-забавно сложих таблетките с хормона на растежа на най-високия рафт.
Нова наемателка в блок звъни на съседния апартамент да се представи. Оттам й отваря мъж.
- Добър ден, аз съм новата ви съседка.
- Отгоре или отдолу?
- Ама и вие какъв сте, чакайте поне да се запознаем!