Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Върви си руснак по улиците, гледа витрините на магазините и мърмори: - Няма сирене, няма хляб. Върви и пак гледа: - Няма месо, няма кашкавал... Чул го милиционер, настигнал го и му казал: - Спри да се оплакваш, че ще те ударя с пистолета по главата. Човека се обърнал и казал: - А и патрони ли вече няма?
Разни 2,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трънски строители работят на една къща. Единият от тях маже на скелето и изведнъж чува нещо да тупва на земята. - Ване, що тупна? - Епа падна ми ватенката. - Па много силно тупна бе! - Епа я бех вътре. Мъж бута по улицата детска количка с пищящо бебе и през цялото време тихо повтаря: - Спокойно, Джордж... Не пищи, Джордж... Всичко е наред, Джордж. - Наистина полагате всички усилия да успокоите сина си Джордж - му казала една минувачка. Мъжът я поглежда с ледено изражение. - Аз съм Джордж. Знаете ли ,че "Бургаско пиво" се произвежда в Пловдив... Когато мутрата пое държавата, рекетът стана държавна политика. Това е една хубава смешка, но защо ли на големите бизнесмени в България тя не им е никак смешна?! Жена се забавлява с войник. Пристига съпругът. Войникът се скрива на балкона. Стои там час-два, става му студено, и както е по униформа, влиза обратно в стаята. Съпругът крясва: — Какво правите тук?! — Моля запазете спокойствие. Имаше учение, и аз скочих с парашут, но понеже нямам опит, паднах на вашия балкон. Жената се преструва на изненадана: — Но как така?! — Успокой се, мила! – казва съпругът – вчера у Петрови трима геолози търсеха нефт в банята…