Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо човек има вътрешен глас? - За да може спокойно да каже всичко, което мисли за шефа си, гледайки го в очите.
Професионални 3,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фризьорка се оплаква на своя приятелка: - Моя мъж постоянно ми изневерява. - Тича след всяка жена? - По-лошо! Ходи при друга да се подстригва. Телефонна анкета на 1 януари сутринта: - 2% отговорили с "Да" - 3% с "Ало" - останалите 95% се затруднили да отговорят. Пият си депутати на 04.11(днес, бе:-) в софийско заведение. По едно време келнера им казва: - Господа, след малко е 22:00 часа и влиза в сила забраната за продажба на алкохол. Пийналите депутатите казват: - Тогава да гласуваме за спирането на часовника. Кой е за? Кой е против? Въздаржали се?....Приема се! Една жена искала развод. В сьда я питали защо,но тя не искала да каже.Накрая се съгласила: - Защото иска да ме шиба в гьза - цялата зала започнала да се смее. Сьдията тропнал и казал: - К’во се смеете знаетели как боли!?! В градския транспорт един пенсионер предлага на едно младо и хубаво момиче: - Искаш ли мойто момиче, да слезем на спирката и да отидем у нас? Момичето никаква реакция. Дядката пак попитал на следващата спирка, но този път й предложил 50 лв. Момичето му отказало. Така няколко пъти, докато възрастният човек не казал: - Добре, давам ти 1000 лв да дойдеш с мен у нас и да се любим! Момичето веднага подскочило и казало: - Ок бе, дядо, за 1000 лв съм навита да ме чукаш. Дядото се изправил и се извикал в автобуса: - Курви ли няма... НЕ.. ПАРИ няма!