Двама женени мъже отиват за риба.Приготвят столовете,хвърлят въдиците във водата и чакат.По едно време единият пита другият.
- Какво ли правят жените ни вкъщи?
- Ами!Или плетат или ходят по мъже.
Няма и 10 минути и единият започва да прибира стола и въдицата.Другарят го гледа и му се чуди и го пита.
- Какво стана бе?
- Че тя моята не може да плете.
Един с Трабанче закъсал на посред пътя. Покрай него минало Ферари. Човека с Трабанта помолил Ферарито да го дърпа. Той се съгласил. Едно Ламборджини изпреварило Ферарито. Почнали да се състезават. Трабанта почнал да натиска бибитката, защото почнал да се разпада. Отстрани на пътя стои патрулка.
Единият полицай към другия:
- Виж! Ферари и Ламборджини се състезават, а едно Трабанче бибитка да му направят път.