Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо тръгнал на война по пътя срещнал един дядо. Той го пита: - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябват пушки. Той чул чушки. Отишъл в магазина и купил 1 кг. чушки. Вървял,вървял срещнал 3 войника. Те го попитали: - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябват гранати. Той чул домати. Отишъл в магазина и купил 1кг. домати. Вървял, вървял срешнал три воиника отново. - Иванчо на война ли отиваш? - На война. - За войната ще ти трябва палатка. Той чул патка. Отишъл в магазина и купил 1 патка. Отишъл на войната срещу САЛАМА БИЛ ГЛАДЕН, той стрелял с пишки. Иванчо стрелял с семките на чушки. САЛАМА хвърлял гранати, той хвърлял домати. САЛАМА се криел под палатка, той се криел под патка.
Иванчо и Марийка 3,686 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една баба се качва в рейс и заговаря първия седнал човек, който вижда: - Моля ви се, ще ми отстъпите ли място? - Но… отзад е пълно с празни места! - Да… но аз не мога да стигна дотам. - Не можете ли да помолите някой да ви помогне, аз не мога да стана. - Моля ви. Така след 3-4 настоятелни молби от страна на бабата човекът казал: - Ехх… тогава ще карам прав! Срещат се двама приятели: - С какво се занимаваш напоследък? - С лизинг и маркетинг. - По-точно? - Лепя марки в Централна поща... Една блондинка влязла в бар и дочула от съседната маса разговор в който се твърдяло че блонднките са възможно най-тъпите същества на земята. Ядосала се и вдигнала скандал: - Ние блондинките не сме тъпи. Просто има някой индивиди които позорят нашето име. Тя излязла. Качила се разярена в колата си и заминала. По едно време видяла в едно поле една блондинка в лодка да гребе. Нашата блондинка слязла от колата и викнала: - Еи краво, ако можех да плувам бих те хванала и убила! Момиче към приятеля си: - Ако имаше женска казарма, щеше ли да ме чакаш? - Направо бих влязъл с теб. Една блондинка се жалва на друга: - Представи си, разбрах, че моя ми изневерява! Как мислиш, дали да му кажа? - Защо? Предполагам, че знае...