Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Продадох апартамента си на двама човека. И парите двойно повече, и пенсия за инвалидност!
Черен хумор 1,854 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес Павел Чернев пак отвори торбата с версиите... --- Изразът "оплете се като пате в кълчища" вече се заменя с: "оплете се като Павел Чернев във версии"... --- С всяка поредна версия Чернев все повече зачерня "Атака"... --- Издирва се честен, некомпрометиран, нормален депутат от "Атака" за председател на парламентарната група...безуспешно. --- Как ще разберем истината за сделката за автомагистрала "Тракия" като депутатите от "Атака" само за едно кратко пътуване изкарват три версии... Пътували в тайгата с шейна БРЕЖНЕВ, ТАЧЪР, РЕЙГЪН и ТОДОР ЖИВКОВ. По едно време след шейната се паявила глутница гладни вълци. Рейгън, след като видял, че глутницата наближава все повече изправил се и рекъл: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочил. Не минало много време и глутницата пак ги настигнала. Тачър се изправила и казала: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочила. Останали Брежнев и Живков. Тошо се замислил, кой ще скочи от тях двамата когато пак ги настигне глутницата. Ето, че глутницата ги настига и Тошо като подчинен на Брежнев решил да скочи. Но в този момент Брежнев се изправя, изважда изподкожуха един автомат и избива глутницата. Тошо с недоумение попитал: - Защо не го използва по-рано докато бяха още живи Тачър и Рейгън? - Че това за четирима стига ли? - казал Бражнев изваждайки шише водка от джоба си. Прерия. Прекрасна нощ. Гори огън и трима каубои са насядали около него. Първия подема: - Ей, да знайте какъв съм пич. Яздя си аз онзи ден из прерията и срещу мен се засилва бизон. Огромен. Само снимката му тежи 200 кила. Оня бяга срещу мен, ама аз не трепвам, вече е на 100 метра - не трепвам, вече е на 10 метра - не трепвам, вече е на 1 метър - вадя колта и го застрелвам право в челото. Вторият каубой подема: - Ей, ама да знайте, че и аз съм много корав пич. Вчера влизам аз в един бар, ама пианиста свири ужасно. Вадя пищака и го застрелвам, няма да му цепя басмата я. Другите, обаче, около 50 хъшлака, ми се нахвърлят. Аз, обаче, не се давам. Обградих ги да няма накъде да бягат и бой, бой до спукване. Първият и вторият каубой погледнали към третия, съвсем естествено очаквайки и той да разкаже що за пичага е. Той, обаче, нищо не казвал, само ъгълчетата на устните му потрепвали в едва доловима усмивка, докато... разбърквал жаравата с оная си работа. Единственият човек, който не си способен трезво да оцениш, си ти самия. Баща стои пред родилното и чака нетърпеливо доктора с радостната новина... След 5 мин. доктора излиза и съобщава на бащата: - Роди ви се момченце! А бащата възкликва: - Ей, знаех си че от жената ще излезе човек...