Мъж го прибрали във затвора. Настанили го във една килия със един много як негър и мъжът го фаналого страх от негъра. Минали се 1, 2, 3 дни и нищо негърът си седял кротко и него закачал. На четвъртия ден обадил негърът попитал мъжът:
-Искаш ли да поиграем на една игра? Мъжът попитал:
-Каква игра? Негърът му отговорил:
-На майка и баща. Ти кои искаш да бъдеш?
-Еми аз ще съм бащата та. отговорил мъжът притеснен.
-Тогава ела да лапаш големия черен х/уй на мама.
Двама приятели пътуват с влака. Еединия си бил купил катеричка. Играли ли с катеричката, след време единия слязал. След известно време пак се срешнали. От дума на дума станало въпрос за катеричката.
- Какво стана с катеричката - попитал единият.
- Е, па, утрепах я.
- Що утрепа животното бе?!?
- Остави се! Както си играех с нея, взе че ми влезе в гащите и ми помисли пацата за клон. Върте го, извива го... Това изтърпех. После ми помисли мъдетата за лешници. Върте ги, извива ги... И това изтърпех. После ми помисли газа за хралупа. Влиза - излиза, влиза - излиза... И това изтърпех. Но кога започна да вкарва лешниците в хралупата, не можах да изтърпя и я утепах.