Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели пътуват с влака. Еединия си бил купил катеричка. Играли ли с катеричката, след време единия слязал. След известно време пак се срешнали. От дума на дума станало въпрос за катеричката. - Какво стана с катеричката - попитал единият. - Е, па, утрепах я. - Що утрепа животното бе?!? - Остави се! Както си играех с нея, взе че ми влезе в гащите и ми помисли пацата за клон. Върте го, извива го... Това изтърпех. После ми помисли мъдетата за лешници. Върте ги, извива ги... И това изтърпех. После ми помисли газа за хралупа. Влиза - излиза, влиза - излиза... И това изтърпех. Но кога започна да вкарва лешниците в хралупата, не можах да изтърпя и я утепах.
Животни 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян пикае до входа на ресторанта. Портиерът го вижда и го смъмря: — Тук ли намери да пикаеш бе твойта мама! Пияният си го прибира и се хили. — Кво се хилиш бе бунак?! — Да не мислиш, че като съм го прибрал, та съм спрал да пикая… Какви са тия избори в България бе, в аптеката избора на капути е много по-голям! Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира Две мишки си говорят: - Ако знаеш, мила, снощи с какъв мишок спах: един такъв с дълги и лъскави косми, голям, хубав... Обаче имаше крила! - Хаха, ми спала си с прилеп, ма! - Да бе! Той ми каза, че е летец!!! - Кой е измислил секса? - Как кой? Ами гърците! Нали те са измислили всичко!? След тях, обаче, римляните го усъвършенствали. - Как? - Като добавили жената...