Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, хайде да се возим! - Добре бе, Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не съм! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли се бе? - Абе много бавно караш! - казал Зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли се бе? - Неее. - Е сега ще се насереш като ти кажа, че нямам спирачки!
Животни 7,123 прегледа
Следващ →

Още вицове