Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка паднала в шахта. Какво си помислила? - Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза Кazanlak.com / Вицове / Разни [добавен на: 04 април 2007]
Черен хумор 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си едно момиче в градинката на университета и плаче. Минава от там студент и я пита: - Какво е станало, защо плачеш? Да не са ти писали двойка? - Не са. - Тогава да не те е зарязал приятелят ти? - Не, не. - Да е починал някой от семейството ти? - Не - продължава да плаче студентката. Студента се ядосал и й викнал: - Е, за чий х.й ревеш тогава? - Ами, за чийто и да е... Майката казва на Иванчо: - Посвири малко на пианото, сине, и ще ти купя сладолед! - Тате каза, че ще ми купи два сладоледа ако не свиря. Двама приятели си говорят: - Току-що се върнах от риболов. - И какво хвана? - Съпругата и любовникът ѝ. Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: — Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него. — Изяде ли кучето месото? – питат го. — Изяде го. — Е, говори ли кучето френски? — Емиии… , не. Хоп – в казана. Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад. — Изяде ли кучето месото? – питат го. — Изяде го. — Е, говори ли кучето английски? — Емиии… , не. Хайде и той в казана. Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него. — Изяде ли кучето месото? – питат и него. — Изяде го. А отзад кучето: — Лъже, неговата майка! Тя: - Здравей, научи ме как да сменям снимките! Омръзна ми да ги затварям и отварям следващата! Как по-бързо да става? - А какви снимки гледаш? - От концерта на Азис. - На клавиатурата над стрелките има клавиш Delete. Натискаш и ще се появи следващта снимка. - Благодаря!!!