Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало...ти ли си? - Не!...Аз съм! - Извинете, объркал съм номера..
Разни 1,864 прегледа
Следващ →

Още вицове

Арменската Червена Шапчица: - Бабо, защо ти е толкова голям носът? - Я си виж твоя най-напред и тогава ми говори… Час по биология учителката задава въпрос: - Деца, какви органи знаете в човешкото тяло ? Марийка: - Сърце. - Браво, Мария, точно така, и за какво служи то ? Марийка: - Изтласква кръвта в организама. - Браво! Други какви знаете деца ? Петьо: - Черен дроб. - Отлично и за какво служи той ? Петьо: - За да пречиства кръвта. - Браво, Петьо, правилно. - Още какви познаваме ? Иванчо: - Кожа госпожо. -Да, Иванчо, и за какво служи кожата ? Иванчо: - За да не си носят мъжете топките в ръка, госпожо! Нане и Вуте с парите от гроздето заминали да видят красотите на Вечния град Рим. Влизат в Колизея и Нане му рекъл на Вуте: - Леле, Вутееее, колко е хубаво?! - Така изглежда фантастично, а я се замисли като го довършат как ще изглежда! Щирлиц незабележимо премина границата. За това той разбра от сутрешните вестници. Срещнали се вълка, заека и хамстера и решили да играят на индианци. Вълкът казал: - Трябва да си измислим индиански имена. Аз ще се казвам Вую. Заека: - Аз тогава ще се казвам Зую. Хамстера: - Еми, аз тогава няма да играя.