Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка. - А вода не пиеш ли? - Не знам, още не съм имал такава болест
Пиянски 2,335 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бабо, не влизай в асансьора! На кабинката пода е счупен! - Хехе, шегаджи-и-и-и-и-и-и... Ловец с твърде богато въображение разказва на приятели как в неделя ударил заек и две яребици: - Стрелях само по една яребица, но падайки, тя се блъсна в летящата под нея и я повали на земята. - Гледай ти! - скептично се усмихва един от групата. - А кой знае как си ударил заека! - Там работата е съвсем друга - спокойно продължава ловецът. - Патронът ми бе с подсилен заряд и след изстрела пушката страшно ме ритна в рамото. Аз паднах и смачках с тежестта си бягащия край мене заек. Жена към мъж: - Защо ме гледате така? - Изобщо не Ви гледам! - Защо не ме гледате? Баба Пена и баба Мария си говорят: - мммм Пииеенноо ти знаииш ли че туй сиекса било ВИЕТЪР раота маааа ... ?? Пена отговорила: - То виетър виетър ама ие по друууоо да та полъхниее малко ВИЕТЪРРАА.....!!! На фронта. Моше лежи смъртно ранен. - Моля те Исак, застреляй ме, не ме оставяй в ръцете на врага! - Недей така бе Моше, не бива. - Моля те бе, Исак! - Нямам патрони, нали преди малко свършиха - Я виж! Тука ми останал един! Хайде, ще ти го продам