Едно момче пита майка си:
- Мамо, мамо ами аз как съм се появил на бял свят?
- Донесете един щъркел.
- Мамо, мамо ами кака как се е появила на бял свят?
- Ами един път баща ти ме целуна по бузата и на сутринта кака ти беше в леглото.
- Ами мамо, ти как си се появила на бял свят?
- Уффффффф. Ами мене ме донесе вълшебната фея.
- Абе мамо в тая къща никой ли не прави секс? !
- За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка.
- А вода не пиеш ли?
- Не знам, още не съм имал такава болест