Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бабите ни може и да не знаят що е туй - ФЕЙСБУК, ама и ние едва ли ще доживеем да разберем що е туй - ПЕНСИЯ.
Черен хумор 2,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две приятелки: - Вчера бях на едно гости и там срещнах бившия си мъж. - Е, и? - Никога не съм подозирала, че е толкова приятен събеседник! Мъж и жена се прибират вкъщи и намират бележка от сина си: "Мамо, тате, изчезвам и няма да се върна скоро. Нямам време да пиша дълги обяснения - подробности ще научите довечера от новините по телевизията". Въпрос зададен в предаването "10те най": - Иван Ласкин мачо ли е? Отговор на Евгени Минчев: - Не Иван не е мачо, по-скоро е ПИЧО. Майката: - Е, Иванчо, как се държа баща ти с теб, докато бях в командировка? Иванчо: - Много добре, мамо. Всяка сутрин татко ме взимаше с него на езерото, ние плувахме с лодка до средата на езерото и след това аз се прибирах с плуване до брега. Майката: - О Боже! Ама това е много голямо езеро! Иванчо: - А, не се впечатлявай, мамо. Аз си плувах много добре. Трудното беше само докато се измъкна от чувала... "Тук беше Пешо", "Тук беше Мишо", "Тук беше Стоян"... Уж най-обикновени надписи...Но защо се нервя, защо??? От почерците ли е...или защото ги чета вкъщи в гардероба?