Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един приятел пита друг: - Защо толкова те харесват жените? - Защото съм умен, добър и хубав. - А защо не се жениш? - Повтарянм ти, защото съм умен...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка. Първият: - Леле, тая какъв процесор има! Вторият: - И опциите са супер! Третият: - Да, ама е само Read Only.
Блондинки
03.10.2017
3,310 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ако студент стои пред деканата и упорито се вглежда в снимките на служителите от различните катедри, то в главата му се въртят приблизително следните мисли: "Как се казва тази муцуна, на която си предадох реферата?".
Някакъв пич води приятелката си за риба. По някое време тя го пита: - Извинявай, имаш ли резервни пера? - Да, защо? - Моето се случи нещо дефектно, преди малко потъна.
Младо момиче ще излиза за първи път с момче. Майка й я съветва: - Сега ще те заведе на кино. В салона ще ти държи ръката, после ще те прегърне. Като излезете, ще те заведе на кафе у тях. Тъй като е студент и е от провинцията, значи живеее на някoй таван. Вътре ще има само едно легло, един стол и една маса. Той ще седне на стола, а ти на леглото. И много внимавай, като той седне при тебе - да не стане срам и позор за цялата фамилия! Върнала се дъщерята и разказва: - Отидохме на кино и той ми държа ръката, после ме прегърна. После отидохме у тях да пием кафе. Аз седнах на стола, а той на леглото. А като седнах и аз на леглото - срам и позор за цялата му фамилия...
Знаете ли, че днес 22.12 е Ден на световния оргазъм за мир! ---- "Намерението на активистите е чрез центриране върху сексуалната енергия и достигането на максимален брой оргазми във всяка точка на света, хората да изразят стремежа си за мир на планетата." ==== За съжаление се оказало, че почти 40 процента от жените симулирали раздост от празника... ==== - Скъпа, нали знаеш ли какъв празник е днес? - Знам, в работата го отпразнувахме!
Той беше обикновен рибар...но веднъж попадна в буря и остана насред бушуващото море....без мачта...без гребла... Може ли сам човек да се справи с природната стихия?! Може ли да оцеле в нечовешки условия?! Гледайте на видео филма - "Смъртта на рибаря"!!!