Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка. Първият: - Леле, тая какъв процесор има! Вторият: - И опциите са супер! Третият: - Да, ама е само Read Only.
Блондинки 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако студент стои пред деканата и упорито се вглежда в снимките на служителите от различните катедри, то в главата му се въртят приблизително следните мисли: "Как се казва тази муцуна, на която си предадох реферата?". Някакъв пич води приятелката си за риба. По някое време тя го пита: - Извинявай, имаш ли резервни пера? - Да, защо? - Моето се случи нещо дефектно, преди малко потъна. Младо момиче ще излиза за първи път с момче. Майка й я съветва: - Сега ще те заведе на кино. В салона ще ти държи ръката, после ще те прегърне. Като излезете, ще те заведе на кафе у тях. Тъй като е студент и е от провинцията, значи живеее на някoй таван. Вътре ще има само едно легло, един стол и една маса. Той ще седне на стола, а ти на леглото. И много внимавай, като той седне при тебе - да не стане срам и позор за цялата фамилия! Върнала се дъщерята и разказва: - Отидохме на кино и той ми държа ръката, после ме прегърна. После отидохме у тях да пием кафе. Аз седнах на стола, а той на леглото. А като седнах и аз на леглото - срам и позор за цялата му фамилия... Знаете ли, че днес 22.12 е Ден на световния оргазъм за мир! ---- "Намерението на активистите е чрез центриране върху сексуалната енергия и достигането на максимален брой оргазми във всяка точка на света, хората да изразят стремежа си за мир на планетата." ==== За съжаление се оказало, че почти 40 процента от жените симулирали раздост от празника... ==== - Скъпа, нали знаеш ли какъв празник е днес? - Знам, в работата го отпразнувахме! Той беше обикновен рибар...но веднъж попадна в буря и остана насред бушуващото море....без мачта...без гребла... Може ли сам човек да се справи с природната стихия?! Може ли да оцеле в нечовешки условия?! Гледайте на видео филма - "Смъртта на рибаря"!!!