Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Докторът към пациент: - Мисля, че все пак ще се съгласите на операция. - Никога! По-добре да умра! - Едното не пречи на другото...
Черен хумор 2,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец към сина си: - Сине, отиди до съседите, и помоли за чук. Синът се връща след малко и казва: - Не дадоха! - Скръндзи! Добре, дай нашия... Един циганин тръгнал на война.Попитал какво му трябва за войната.Отговорили му че му трябват патрони.Нали бил стар и чул бонбони отишъл и купил бонбони. -Още какво ми трябва?-попитал циганина -Още ти трябва една пушка.-казал един човек Отново старостта му попречила да чуе вярно той чул чушка.Отишъл до магазина и купил чушка. Пак попитал същото. Казали му че още му трябва палатка.Както винаги той чул патка.Отишъл и взел една патка от съседа.Когато войната дошла той зареждал с бонбони.Когато стреляли с пушки той стралял с чушка.А когато се криели впалатки той се криел под патки. Един баща очаква нервно в коридора на родилната зала информация за съпругата си, която ражда в този момент. Бащата е много развълнуван (както повечето мъже в тази ситуация). Лекарят излиза и бащата го пита: - Как мина докторе? Лекарят, който е много изморен, защото е работил цяла нощ, с раздразнение му отговаря: - Всичко мина нормално. Бащата е умопомрачен от щастие и го запитва отново: - Момиче ли е, докторе? - Не - Отвръща доктора. - А какво е? Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна. Изпит по история. - Един труден въпрос ли да ви задам или два лесни? - По-добре един труден. - Добре. Къде са открити останки от първия човек? - В Дулово. - Откъде-накъде? - А, това е вече втори труден въпрос!