Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Господин адвокат, нали ми обещахте, че ще оправдаят жена ми, а ето че са я осъдили? - Щях да я оправдая, господине, но по време на процеса не можах да се вредя от нея и да кажа и думичка!
Адвокати 4,968 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор с кол център: - Име и егн! Клиент: - Моето ли? Операторката: - Ако можете, кажете моето! "Храната бива два вида: вкусна и полезна..." В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три... Накрая излиза хирурга и тъжна физиономия казва на мъжа: - Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка... Мъжът нетърпеливо го прекъсва: - Това не ми е майка. Това е тъща ми! Хирурга: - Добра новина. На третия час от операцията... В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора: - Е, какво се е случило с него? - Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ. - Да, така си трябва. - Да, ама т’ва копеле, да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари! - Хм, ама съвсем ли? - И за малка бутилчица даже! - Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника! - Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?! Враца. Майка излиза на балкона и се провиква: - Свиленеее! Момчето поглежда и отвръща: - Студено ли ми е? - Не! Гладен си!