Две блондинки отиват да обядват във един ресторант нещо пикантно.След обяда едната казва на другата:
-Охх мила имаш ли тик-так?
-Ама разбира се бе муцка часът е 12:20
- Господин адвокат, нали ми обещахте, че ще оправдаят жена ми, а ето че са я осъдили?
- Щях да я оправдая, господине, но по време на процеса не можах да се вредя от нея и да кажа и думичка!