Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Татко, какво е това "сизифов труд"? - Ех, сине, ще разбереш, като почнеш да се бръснеш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо на Марийка: - Хайде да си играем на семейство! - Как Иванчо? - Първо ще се наебем, а после ще се разделим поради несходство в характерите..
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,448 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Къде му е апандиситът на Мариус Куркински? Отговор: Като влезнеш, веднага вдясно...
След сражението изправят войник пред военен съд. - Защо избягахте от противника? - питат го. - Бяхте въоръжен до зъби, а не се бихте! - В едната си ръка държах пушка, а в другата - граната. И двете ми ръце бяха заети. Какво можех да направя на врага - да го ухапя ли?
Заекът пътувал с влака, но куфърът му се изгубил. Той ядосано започнал да минава по купетата и да пита "Къде ми е куфърът?Кажете, че да не стане като миналата година!" Така по инерция отворил и следващото купе и пак извикал това: - Къде ми е куфърът? Кажете, че да не стане като миналата година! Там седял лъвът и го попотал нервено: - Какво стана миналата година?! Заекът отговорил уплашено: - Аааа ммм нищо...Купих си нов!
В клуба на лордовете. - Джентълмени, вчера имах интересна случка. Представете си: силен студен дъжд, седя си пред камината. Изведнъж се чува на вратата. Отварям и виждам една прекрасна лейди - вир-вода... - И по нататък? - Разбира се, поканих я. тя трепереше от студ и помоли за уиски, но то не я сгря, и помоли да седне в скута ми, зада се сгрее. - И??!!! - Кълна се, господа, няма да мине и половин година и ще е моя!
Мечо Пух върви из гората и гледа на едно дърво кошер. Качва се и почва да яде мед като бърка с лапи в кошера. Тръгва да слиза но от меда залепнал за дървото. Не щеш ли по пътеката се задава Прасчо... Мечо Пух се провиква: - Прасчо, Прасчооо, моля ти се отпори ме! Прасчо го отпрал... ... след няколко часа завалял дъжд и Мечо Пух сам паднал от дървото.