Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След корабокрушение се спасили само 4-ма души - пияница, студент, невярна съпруга и верен съпруг. Спасили се, защото на пияницата морето винаги му е до коленете, студентът ще изплува винаги на всяка сесия, невярната жена ще намери изход от всяко положение, а верният съпруг е тъп като коркова тапа.
Разни 1,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като отишли рано за вода, жените от едно село видели, че на близкото дърво виси един мъжки орган. - Този не е на попа! - казала попадията. - Този не е нито на кмета, нито на бирника! - обадила се кметицата. - Този не е от нашето село! - уверено рекла учителката. - Ученото си е учено! - възкликнали жените... Срещат се двама системни администратори, единия пита другия: - Що си тъжен? - Вчера сървърът "падна"? - И още не не си го "дигнал"? - Дигнах го, но той падна от бюрото... Седят Петка и Чапаев на една палма. Изведнъж към палмата се приближава слон и започва да я клати. - Василий Иванович, може тук да му е гнездото... - Ама че си глупак, Петка. Слоновете живеят в дупки. Как да се ориентирате в новогодишното празненство: 1. Ако в 23:55 на 31 декември гледате обръщението на Президента и виждате двама, които четат то значи празненството Ви върви по план. 2. Ако виждате Президента наполовина, то значи някой ви е седнал на главата, но празненството върви по план. 3. Ако президентите са повече от три, то значи сте се поувлякли. 4. Ако Президентът е над вас - станете от пода. 5. Ако Президентът буботи смешно, значи тревата ви е добра. 6. Ако Президентът се обръща лично към вас и ви подава ръка през телевизора, то втората и третата "бухалка" трева са били излишни. 7. Ако не чувате и не виждате президента, то значи някой е разбил телевизора. 8. Ако виждате Президента в пламъци - това е отражението на вашата новогодишна елха. Изгасете я и повече не купувайте китайски лампички. 9. Ако Президентът е един, а вие разбирате за какво говори той, то значи на вас ви е много, ама много скучно, но помнете: всичко е поправимо! Между блондинки: - Знаеш ли, това е много странно! - Кое? - пита другата. - Ами, включих лампата и тя светна!