Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щирлиц вървеше по коридора. Изведнъж нещо го тресна с всичка сила по гърба. Щирлиц се просна на пода. Надигна се, огледа се - нямаше никого. \"Сторило ми се е!\" - помисли си Щирлиц.
Щирлиц 5,471 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: - Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека. Господ се дърпа: -Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова... След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: - Но, Господи, тук има грешка?! - Е, да де... Напушили се сверзи двама наркомана и решили да ходят да играят футбол. Единият казал на другия: - Аз ще бъда 22-мата футболисти, а ти ще бъдеш 35 000-ната публика. И така започнали да играят. Този, който бил футболистите бягал из целия стадион след въображаемата топка, скачал, падал, ставал... но по едно време започнал да се ядосва и казал: - И мамка му ... ГРЕДА!!! Този, който бил многохилядната публика взел един камък и го оцелил и онзи казал: - Браво бе, от 22-ма футболисти баш мене ли оцели е? - А ти от 35 000-на публика как разбра, че аз съм те оцелил? За Христо Стоичков всеки ден е "Ден на майката" В един самолет пътували четирима души. Президент, Професор, Студент и Старец. По едно време самолетът се развалил и пилота им казал, че има само 3 парашута. Президентът грабнал първия парашут и казал: - Аз съм най-важен затова трябва да се спася. И скочил. След него професорът взел втория и казал: - Аз съм най-умен и затова трябва и аз да оцелея. И скочил. А старецът казал на студента: - Хайде, скачай с последния парашут ти си млад трябва да се спасиш, а аз вече съм си изживял годините. А студентът му казал: - Спокойно старче има два парашута, защото "умният" скочи с раницата ми! Преди мноого мнооого години Бойко Борисов се натъкна на мечка и тя толкова се уплаши, че побеля от страх и реши да се изсели на север за да предотврати повторна среща..