Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво, докторе, изглежда ще трябва да спра цигарите, а? - О, не, съвсем не! Късно е…
Лекари 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка си купили папагал. В магазина не им дали инструкции с какво да го хранят. Мислили те, мислили и решили да му дадат да пие бензин. Папагалът изпил бензина и литнал, почнал да хвърчи бурно насам-натам и изведнъж паднал на земята и умрял. - Леле, кво му стана на птичето, бе? - пита Петка. - Ми кво, свърши му бензина, глупако! - отговаря Чапай. Генко се кара на сина си: - Що за живот водиш! По цял ден си лежиш, гледаш си филмчета, вечер мацки и пиене... - Баща ми, не те разбрах, завиждаш или критикуваш? Две ескимосчета не внимавали в час, а постоянно си говорели нещо. Учителката ги видяла, накарала ги да станат прави и ги попитала: - Вие двамата какво толкова интересно си говорите? Ескимосчетата се спогледали и по-смелото попитало: - Извинете, госпожо, но може ли да ви попитаме нещо? - Питайте, щом е толкова важно! - Госпожо, има ли бели жени? - Има. - А черни жени има ли? - Има. - А жена, която е хем бяла, хем черна, има ли? - Ааа, такава жена няма - казала учителката. Тогава ескимосчето бутнало другарчето си и му казало: - Абе глупак, аз казах ли ти, че сме ебали пингвин, бе! Двама приятели играли на шах и мат.Единият мести фигурата и казва "белот",а другият "абе какав ти белот бе това да не ти е футболно игрище". Графиня Орлова попитала поручик Ржевски: - Кажете, поручик, а кое е Вашето най-безумно желание? След кратък размисъл той казал: - Ами... никога не съм притежавал родово имение! - И какво от това, поручик? - се изненадала графинята. - А така бих искал да го пропия...