Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пожелания за 8 мартНека рози пътят ви да кичат, живейте в прегръдките на любовта, и нека всяка ваша мисъл бъде сбъдната мечта!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Какво, докторе, изглежда ще трябва да спра цигарите, а? - О, не, съвсем не! Късно е…
Лекари
03.10.2017
3,531 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка си купили папагал. В магазина не им дали инструкции с какво да го хранят. Мислили те, мислили и решили да му дадат да пие бензин. Папагалът изпил бензина и литнал, почнал да хвърчи бурно насам-натам и изведнъж паднал на земята и умрял. - Леле, кво му стана на птичето, бе? - пита Петка. - Ми кво, свърши му бензина, глупако! - отговаря Чапай.
Генко се кара на сина си: - Що за живот водиш! По цял ден си лежиш, гледаш си филмчета, вечер мацки и пиене... - Баща ми, не те разбрах, завиждаш или критикуваш?
Две ескимосчета не внимавали в час, а постоянно си говорели нещо. Учителката ги видяла, накарала ги да станат прави и ги попитала: - Вие двамата какво толкова интересно си говорите? Ескимосчетата се спогледали и по-смелото попитало: - Извинете, госпожо, но може ли да ви попитаме нещо? - Питайте, щом е толкова важно! - Госпожо, има ли бели жени? - Има. - А черни жени има ли? - Има. - А жена, която е хем бяла, хем черна, има ли? - Ааа, такава жена няма - казала учителката. Тогава ескимосчето бутнало другарчето си и му казало: - Абе глупак, аз казах ли ти, че сме ебали пингвин, бе!
Двама приятели играли на шах и мат.Единият мести фигурата и казва "белот",а другият "абе какав ти белот бе това да не ти е футболно игрище".
Графиня Орлова попитала поручик Ржевски: - Кажете, поручик, а кое е Вашето най-безумно желание? След кратък размисъл той казал: - Ами... никога не съм притежавал родово имение! - И какво от това, поручик? - се изненадала графинята. - А така бих искал да го пропия...