Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Колкото и лоши неща да говорят за мен, аз винаги имам, какво да добавя.
Бисери 4,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ето че започна второто десетилетие на двадесет и първи век. Вкъщи има 3 телевизора, два компютъра и една книга. Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия „Скачай!“. Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена и човека се утрепал. — Абе защо дръпна легена та човека се размаза? – попитали лудия докторите. — Ами забравих да го питам може ли да плува. В класа идва инспектор и пита децата: - Можете ли да познаете на колко години съм? - На 30! - обажда се Иванчо. - Как позна? - Ами аз съм на 15 и майка ми ми казва, че съм полуидиот. Тежко болен пациент лежи в голяма болница. Двама доктори седят до леглото му и оживено спорят за диагнозата. При тях ида трети доктор и се опитва да ги успокои. - Колеги, нека не се караме. Аутопсията ще покаже кой е бил прав. Ако рядко си изпитвал радостта от споделеното добро, значи си занемарил много неща, а най-вече себе си.