Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Господа западноевропейци, бъдете грижовни за колите си...После и ние ще ги караме...
Разни 1,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибрал пиян-залян от кръчмата. Легнал си в леглото и по едно време набарал някакво дупе. Обработил го здравата и заспал доволен от живота. Събудил се на сутринта и к’во да види- собствената му майка лежи до него в кревата. Не можал да се примири с постъпката си и скочил от прозореца. Станал на пихтия на паважа. Минал някакъв и изкоментирал: - Е, тоя си е ебал майката! Две въшки си говорят: - Абе, аз вчера спах на такова място... Казвам ти, умрях от студ! - Къде спа? - В мустаците на един рокер. - Голяма грешка! Аз спя във Венериния хълм на жените. Опитай и ти! На следващата сутрин двете въшки се срещат: - Е,топличко ти беше? - Направих всичко, което ми каза, но когато се събудих, пак бях в мустаците на рокера. Питат радио Ереван: - Каква е разликата между еротиката и порното? - Във фокусировката на камерата. Жена е на свиждане при мъжа си в затвора. - Скъпи - казва му тя, - в къщи се сетихме, че в четвъртък се навършва точно една година откакто ти попадна зад решетките. По този повод решихме да си устроим малко тържество… Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита: - Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата: - Урааааааа ще си имаме куче!