Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща пита сина си: - Ще ми покажеш ли бележника си? Момчето гордо отговаря: - Не е в мен. Дадох го на Иван. Искаше да уплаши баща си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Господа западноевропейци, бъдете грижовни за колите си...После и ние ще ги караме...
Разни
03.10.2017
1,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибрал пиян-залян от кръчмата. Легнал си в леглото и по едно време набарал някакво дупе. Обработил го здравата и заспал доволен от живота. Събудил се на сутринта и к’во да види- собствената му майка лежи до него в кревата. Не можал да се примири с постъпката си и скочил от прозореца. Станал на пихтия на паважа. Минал някакъв и изкоментирал: - Е, тоя си е ебал майката!
Две въшки си говорят: - Абе, аз вчера спах на такова място... Казвам ти, умрях от студ! - Къде спа? - В мустаците на един рокер. - Голяма грешка! Аз спя във Венериния хълм на жените. Опитай и ти! На следващата сутрин двете въшки се срещат: - Е,топличко ти беше? - Направих всичко, което ми каза, но когато се събудих, пак бях в мустаците на рокера.
Питат радио Ереван: - Каква е разликата между еротиката и порното? - Във фокусировката на камерата.
Жена е на свиждане при мъжа си в затвора. - Скъпи - казва му тя, - в къщи се сетихме, че в четвъртък се навършва точно една година откакто ти попадна зад решетките. По този повод решихме да си устроим малко тържество…
Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита: - Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата: - Урааааааа ще си имаме куче!