Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо като правим секс ни се зачервяват топките??? - Защото ги е яд че немогат да влезнат и те...
Любими Герои 3,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А вие как мислите, кой е по-умен - мъжът или жената? - Жената, разбира се, е по-умна. Някога чували ли сте за жена, която би си изгубила ума затова, че мъжът има красиви крака? Един мъж трябва да е два пъти по-умен от която и да е жена за да свърши една работа толкова добре колкото нея. За щастие това НИКАК не е трудно.... Аристокрация..., 132 етаж, ресторант. До прозореца седи мъж в черно и пие уиски. До него сяда друг мъж, двамата си пийват. Първия вика: - Тук е такъв силен вятър, че ако скочиш през прозореца вятъра обратно ще те върне (На момента скача през прозореца и полита, но влита обратно). - Давай, сега е твой ред. Втория скача през прозореца и като камък полита надолу... Идва бармана: - Ама че гаден тип ставаш Батмане, като се напиеш... На една студентка страшно много и се правело секс, застанала пред общежитие на техническия в 12 през нощта и се развикала: - Трябва ми мъж! Няма ли мъже тука! А от общежитието се чул мъжки глас: - Толко ли няма, кой да й направи чертежът на тая, че да млъкне! - Миче, да си виждала една синя джаджа, в USВ-порта се слага? - Ти мен за съвсем тъпа ли ме имаш? Знам какво е флашка. Трябваше ми да си запиша снимките, взех я, а тя не работеше. Изхвърлих я. - Това беше адаптер за радиомишката, умницата ми...