Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Имам лъвско сърце. И доживотна забрана да влизам в зоопарка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Коя е любимата сексуална поза на Муравей Радев? - 83. - ?! - 69 плюс ДДС.
Разни
03.10.2017
2,538 прегледа
Следващ →
Още вицове
В килията си говорят двама затворници: - Ти защо си тук? - Ограбих банката на Летерман. А ти? - Аз съм Летерман.
Вместо да ги лекуват, ги показват в "Ясновидци".
А не една тренировка на националите Пламен Гетов си седи на пейката и си играе на 21! Излизат всички и почват да тичат, Пламенчо си цъка.Ония въртят вече обиколка - две и Пената му вика: - А бе Пламене нема ли да потичаме малко? А той му вика: - Eее, аз ако можех и да тичам, в Реал Мадрид щях да играя!
Едно дете се прибира адски весело от даскало представете си го петък на обяд - слънцето грее топличко е, всички са щасливи, момченцето изкарало шестица по математика, което е 3-ти клас се прибира по пътя всички му се усмихват и го поздравяват. Той дори улавял усмивките на цветята в дворовете на съседните къщи, врабчетта пеели весело и така нататък, влиза той вкъщи с усмивка да ушите и казва: - Мамооо, таткооо, имам шестицааа!!! А майка му казва: - Е кво ти пука, ти си болен от рак...
- Бабо, знаеш ли, че барабанът, който ми подари, беше най-хубавият ми коледен подарък? - Наистина ли? - радва се бабата. - Да, защото мама ми дава всеки ден по два лева, за да не свиря на него!