Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Натискате лостчето и транспортирате пожарогасителната течност. Указание за ползване на пожарогасител
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В Индия ако една жена е омъжена, то на челото има точка, а ако е разведена, то тогава има запетая.
Бисери
03.10.2017
3,137 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж вижда във вагона плачеще жена, стояща на прозореца, и я пита: - Какво се е случило, госпожо? Защо плачете? - Ах, - изхлипала жената, - моят мъж слезе на гарата да купи вестници, а влакът тръгне без него. - О, съчувствам ви. Ужасно е да се остане във влака без нещо за четене.
Обсъждат алкохолик на събрание. -Толкова е напрегната обстановката в света в момента, а вие само пиете ли, пиете! Вие знаете ли поне какво е ядрена война? -Разбира се! -Какво е! -Влизаш в кухнята, отваряш крана и потича водка... -Е, това е! Пак е препил...Има халюцинации. -Влизаш в банята, а там от крана водка се лее... -Ненапил се! -Излизаш на балкона , а навън вали водка... -И какво? -Ама няма кой да пие!!!
Две студентки се събуждат сутринта след як купон с къркане. Гледат в стаята седи един пич и си пуши. Едната казва на другата: - Я го питай, чий е!!!
Пияница седи на тротоара и чака. Минава един човек и го пита: - Какво правиш, толкова късно? - Гледам как се въртят къщите и чакам да дойде моята, та да се прибера.
На митинг. - Демокрация Демокрация! - крещят всички. - Менстроация менструация! - крещи един старец. - А бе дядка не се вика "Менструация", а демокрация.. - Карай, важното е кръв да се лее!