Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Проспах си живота...Но затова пък с какви жени!!!
Разни 2,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. Вчера решавах тест за интелигентност. Петия път се оказах невероятно умен. Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: - Какво правиш. - Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето. - Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: - А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости... Моето братче е първокласник. Всяка сутрин се качва на автобус 306, след това се прекачва на 204 и отива в 120-то училище, за да се научи да брои до десет... Политическото умение се състои в способността да предскажеш какво ще се случи утре, през следващата седмица и година. И след това да можеш да обясниш защо не се е случило.