Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един шоп фиксира един черен и го пита: - Абе дзверо отдека си бре? - От Гана! - Я не те питам от коя макя си бре! Я те питам отдека си!
Разни 1,960 прегледа
Следващ →

Още вицове

На улицата се бият двама мъже. Малко дете плаче. Една жена спира до него и го пита: - Защо плачеш, момче? - Ами татко се бие. - Кой от двамата е баща ти? - Ами незнам, точно за това се бият. Седят американеца, французина, българина и турчина на покрива на 1 небостъргач в деня на "Страшния Съд". И Господ им казал : - Сега за да спасите своите народи от гибел, трябва да направите нещо велико! Американецът казал: - Да живее Америка ! - и скочил от небостъргача... Французина изпял Марсилезата (френския химн) и извикал: - Да живее Франция ! - и скочил от небостъргача... Българина казал: - Да живее България ! - и бутнал турчина.... "Ще вечерям със стар приятел." - д-р Ханибал Лектър. Чужда кола спира пред двама полицаи. Шофьорът пита: - Ду ю спийк инглиш? Полицаите се споглеждат и с почуда вдигат рамене. - Парле ву франсе? Те пак вдигат рамене - Шпрехен зи дойч? - Пак без отговор. Шофьорът пали колата и си заминава. - Е, явно трябва да учим повече езици, че да можем да се оправяме - казва единият полицай. Другият скептично казва: - Че този като знаеше, оправи ли се?! - Скъпи, какво е това писмо, което четеш? — Защо питаш, мила? — Как защо? Ама че си любопитен!