Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щирлиц чете вестник и стига до обява: \"Поп-група търси пианистка\". - Да-а-а, съвсем нагъл е станал вече пасторът! - мисли си Щирлиц.
Щирлиц 6,492 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ловят си риба Мечо Пух и Прасчо. Свършила им стръвта и Мечо казал на Прасчо иди донеси бурканчето със стръвта от храстите. Отишъл Прасчо, а Мечо да вземе да хване златната рибка през това време, насвяткал 2 желания и решил да остави 1 за Прасчо. И в това време от храстите Прасчо се зицепил: - Абе Мечо, къде си го заврял това бурканче бе, да ти изсъхнат топките дано... Старият бик пред пенсия. Стопанинът доволен от неговата работа, докарал едно младо биче да поебава кравите, а оставил старият да си изживява годините в стадото, вместо, както е практиката, да го изпрати в кланницата. Младият влезъл в длъжност, поебава наред, умора няма. Старият пасе, разхожда се из ливадите, току почне да пръхти, да рие земята с копито, да хвърля къчове. Стопанинът отива при него и го успокоява: -Ти си вече стар, не се опитвай да правиш секс, паси си спокойно, това младото ще върши грубата работа, а аз ти обещавам, че до края на дните ти ще се грижа за теб прекрасно! -Благодаря стопанино, ама тоя малкият, както ги е подкарал кравичките, аз нарочно правя тези демонстрации, да не вземе нещо да ме обърка... Един шаман бил осъден на смърт чрез разстрел: - Не ме убивайте! Аз мога да повдигам предмети с поглед! - казал шаманът. - Я да видим как ще повдигнеш тоя стол! Шаманът се помъчил и най-накрая успял да го повдигне. Но в същото време някой свирнал и столът паднал. - Я повдигни е тая маса! Шаманът пак се помъчил и повдигнал масата, но някой пак свирнал и масата паднала: - Абе, я вдигни пениса на тоя старец! Шаманът вдигнал пениса на стареца. Но тогава старецът извадил два патлака и казал: - А някой свирне, а съм му ебал майката! Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много? Известен адвокат бил повикан в провинцията, за да защитава някакъв обвиняем. Противната страна имала за защитник местен адвокат, който започнал речта си със следните думи: - Господа съдии, най-напред искам да обърна вниманието върху следното: всички знаем, че когато някой се почувства малко неразположен, обикновено се обръща за съвет към аптекаря. Ако види, че е по-сериозно болен, отива при домашния лекар, с когото преди това често се е съветвал. Но когато е убеден, че случаят е безнадежден, той вика на помощ най-известните специалисти от столицата.