Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Copyright" - дословен превод - "Копирано вярно" :)))
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Щирлиц чете вестник и стига до обява: \"Поп-група търси пианистка\". - Да-а-а, съвсем нагъл е станал вече пасторът! - мисли си Щирлиц.
Щирлиц
03.10.2017
6,492 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ловят си риба Мечо Пух и Прасчо. Свършила им стръвта и Мечо казал на Прасчо иди донеси бурканчето със стръвта от храстите. Отишъл Прасчо, а Мечо да вземе да хване златната рибка през това време, насвяткал 2 желания и решил да остави 1 за Прасчо. И в това време от храстите Прасчо се зицепил: - Абе Мечо, къде си го заврял това бурканче бе, да ти изсъхнат топките дано...
Старият бик пред пенсия. Стопанинът доволен от неговата работа, докарал едно младо биче да поебава кравите, а оставил старият да си изживява годините в стадото, вместо, както е практиката, да го изпрати в кланницата. Младият влезъл в длъжност, поебава наред, умора няма. Старият пасе, разхожда се из ливадите, току почне да пръхти, да рие земята с копито, да хвърля къчове. Стопанинът отива при него и го успокоява: -Ти си вече стар, не се опитвай да правиш секс, паси си спокойно, това младото ще върши грубата работа, а аз ти обещавам, че до края на дните ти ще се грижа за теб прекрасно! -Благодаря стопанино, ама тоя малкият, както ги е подкарал кравичките, аз нарочно правя тези демонстрации, да не вземе нещо да ме обърка...
Един шаман бил осъден на смърт чрез разстрел: - Не ме убивайте! Аз мога да повдигам предмети с поглед! - казал шаманът. - Я да видим как ще повдигнеш тоя стол! Шаманът се помъчил и най-накрая успял да го повдигне. Но в същото време някой свирнал и столът паднал. - Я повдигни е тая маса! Шаманът пак се помъчил и повдигнал масата, но някой пак свирнал и масата паднала: - Абе, я вдигни пениса на тоя старец! Шаманът вдигнал пениса на стареца. Но тогава старецът извадил два патлака и казал: - А някой свирне, а съм му ебал майката!
Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много?
Известен адвокат бил повикан в провинцията, за да защитава някакъв обвиняем. Противната страна имала за защитник местен адвокат, който започнал речта си със следните думи: - Господа съдии, най-напред искам да обърна вниманието върху следното: всички знаем, че когато някой се почувства малко неразположен, обикновено се обръща за съвет към аптекаря. Ако види, че е по-сериозно болен, отива при домашния лекар, с когото преди това често се е съветвал. Но когато е убеден, че случаят е безнадежден, той вика на помощ най-известните специалисти от столицата.