Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някаква баба се обажда на пожарната: - Ало, тук при мен вони на газ, направете нещо! - Да не си оставила някоя газова бутилка отворена? - Да, сутринта пуснах едната да се източи, че ще я сменям. - Кибрит палила ли си? - Не. Изчакайте малко, ей сега ще драсна една клечка.
Разни 1,424 прегледа
Следващ →

Още вицове