Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка постъпва на работа като секретарка. Шефът на фирмата я предупреждава: - Да знаеш, тук не работят други блондинки, защото допускат много грешки. Вземам те на изпитателен срок и мога да те уволня по всяко време… Започва блондинката работа. Още първия ден шефът и нарежда да напише едно писмо. Сяда тя, мъчи се, пише, трие и след няколко часа носи готовото писмо. Шефът го поглежда, хваща се за главата, почервенява целият и крясва: - Взимай си нещата и да те няма! Блондинката: - Ама защо? Къде ми е грешката? Шефът: - В ДНК - то, моето момиче…
Блондинки 3,274 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поредните разлики между мъжете и жените. 1. Мъжете биха дали 2 лева за нещо полезно, дори да струва 1 лев. Жените биха дали 1 лев, за нещо което струва 2 лева, макар да е напълно безполезно. 2. Жената се притеснява как ще живее докато не си намери съпруг. Мъжа не се притеснява как ще живее докато не си намери съпруга. 3.За да е щастлива жената, тя трябва да бъде обичана и уважавана. За да е щастлив мъжът, трябва да я обича, но да "уважава" колежките. 4. Женен мъж живее повече като брой години от ерген. Обаче по-често се срещат мъртви женени мъже по гробището, отколкото ергени. 5. Всеки женен мъж трябва да забравя грешките. Какъв е смисъла да се помнят от двама души? 6. Жената се омъжва с надеждата че мъжа ще се промени.Уви. Мъжът се жени с надеждата, че жената няма да се промени. Уви! 7. Само в два периода мъжете не разбират жените: Преди сватбата и след сватбата. Силвестър Сталоун не разбира защо виетнамското посолство не му дава виза. Вечер. Пред телевизора седи американско семейство: майката, бащата, сина на осем години и на година бебе. Бащата станал за малко до кухнята, майката до банята. В този момент бебето казва: - Mother..... Mother.... Големия му брат вика: - Тате!тате! Чу ли? Джони току-що каза половин дума! Срещнали се двама гея и единият пита другият. -Здрасти!Как си? -А бе ужас? -Що кво? -Мани мани такава любов в последно време , че не ми остава време да ходя по голяма нужда! Новабранец се жалва на началството: - Господин старшина, вижте каква униформа са ми дали - панталоните до колене, шубата до земята, ръкавите на ризата къси, кубинките 8 номера по-големи, направо ужас… - Всичко е наред, войнът е длъжен да внушава страх!