2 блондинки се возят в Голф,спират да вземат нещо за хапване.Едната излиза от колата и след минута се връща,подава единят сандвич, другият оставя на седалката и сяда върху него.Започва да се върти и да си го вре отзад.Попитала я другата:
-какво правиш?
отговорила тя:
-бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна.
- Наистина ли безработицата в България намалява?
- Естествено, не виждате ли, че направиха ново летище с капацитет 2.5 млн. души. Плана на правителството е след 3 години да няма нито един безработен!