Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Маниак на DOOM умрял. Свети Петър го пита: - Какво добро си направил през целия си живот? - Нищо, цял живот играх на DOOM. - А какво лошо си направил? - Пак нищо, цял живот играх на DOOM. - Добре, ти ще бъдеш в ада, обаче имаш право на три желания. - Амии.. IDDQD. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай второто. - IDKFA. - ??? - Абе направи го. - ОК - готово, давай последното. - Абе не ми трябва трето желание, пускай ме веднага в ада.
Програмисти 3,373 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл нашенец при врачка. Попитал: - Детето ми е болно. Ще оздравее ли? - То ще оздравее, ама баща му ще умре. Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала: - Мъжо, детето оздравя, ама комшията почина. Сизиф бута камъка нагоре към върха, като стигне там камъка се търкаля по склона чак до долу, и после пак го бута нагоре......и това се повтаря нон стоп .Долу под върха стои Едип и го наблюдава. По едно време Едип не издържал и започнал да дава съвети: -Абе,Сизифе, защо като дотътриш камъка до върха, не го подпреш отдолу с един по-малък камък, та да не пада обратно долу? А Сизиф навъсено отговаря: -Абе, Едипе, що не си е..ш майката?!? Ако грък, излизайки сутрин на улицата, не види протести, демонстрации, бой, полиция и счупени витрини, той веднага разбира, че се е случило нещо ужасно! Cекретарка: - Цифричките на клавиатурата ми не работят! Администратор: - Натиснете NumLock. Секретарка: - Натиснах, не помага! Администратор: - Чай? Кафе? Секретарка: - Не може ли направо да се чукаме? Администратор: - На клаувиетурата какво разля питам?!?! Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: - Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: - Имаме KIA. Блондинката казва: - Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.