Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един черен жребец препускал през пустинята седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: - Искам да ме напоиш, да ме нагостиш и утре рано сутринта да ме събудиш защото бързам! Барманът така и направил. Напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Конят се събудил, разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: - Я какъв тъп барман! Събудил е друг кон!
Тъпизми 5,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на пресконференция,журналист се натиска на млада колежка: - След това,ще пием ли кафе? - Абе колега,не сме дошли тук за да създаваме новини а само да ги отразяваме! Едно момченце тъкмо проговорило и го попитали какво иска да му подарят на рождения ден. То отговорило: - Масичка. Станало на 10 години и пак го попитали какво иска за рождения ден. То пак отговорило: - Масичка. И така всяка година, когато го попитали, желанието му било все същото - масичка. Момчето пораснало, възмъжало, остаряло, станало на 80 години и пак го попитали какъв подарък иска, а той пак отговорил: - Масичка искам. Но един ден легнал да умира и роднините му го попитали защо са му били тези масички? А той отговорил: - Тези масички ми бяха за... И умрял. В сляпо царство едноокият царува. Майка и дете в зоопарка: — Мило, не доближавай клетката на тигъра! — Спокойно, мамо, нищо няма да му направя! Младоженци разказват: - Брачната нощ беше зашеметяваща! Апартаментът направо се тресеше! - И кой първи каза: "Стига, повече не мога!"? - Съседите...