Говорят си двама чиновници:
- Нали знаеш, че от понеделника почваме стачка?
- Но по закон ни е забранено да стачкуваме!
- А ние ще го направим много бавно, без да бързаме само минималните ни служебни задължения!
- Така ли?...Излиза, че ще работим повече, отколкото обичайно...
В кабинет "Сексолог"влиза дама и се оплаква:
- Ох, от 5 години не изпитвам удоволствие от секса...
- Легнете на кушетката да проверим.
- Сега изпитахте ли удоволствие?
- Не. - отговаря жената.
- Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка.
- Сега изпитахте ли удоволствие?
- Не!!!
- Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог!
- Защо - вие какви сте?
- Не виждате ли? Бояджии!