Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж, от малко село, вдигнал сватба. След сватбата младоженците легнали да спят в една стая с брата на момчето. Младоженците тихичко си вършат работата, а брата по едно време се обажда: - Брат ми! Дай и на мен да ям нещо, бе. - Какво ядене бе, Пешо? Посреднощ е! - Абе дай от тва дето го ядете вие… - Ама ние не ядем нищо… - Искаш да кажеш, че не ядете нищо? - Да! - А що мляскате така?
Младоженци 6,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се Иванчо от дискотека и казва на баща си: - Тате, днес ми беше първият полов акт! Бащата погледнал сина си одобрително и казал: - Браво, синко, а кога ще ти бъде вторият? Иванчо помислил малко и казал: - Еми....когато ми зарастне дупето! Канибал поглежда в тенджерата, къкреща над огъня и мрачно казва на жена си: - Майка ти... Пак майка ти... Никога! Запомнете, ама никога не клякайте да серете с ролери! Две борчета си пият кафето рано сутринта пред едно заведение. По улицата преминава кон с набъбнала мъжественост. - Ех, да имах такъв чеп, като на тоя кон! - За кво ти е! Бухалката ти е по-къса, но с нея си изкарваш повече пари... Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата !