Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попаднали американецът, французинът и Бай Ганьо на остров с канибали. Хванали ги те и вождът им казъл: - Ся, ще ви дам шанс да се спасите. Ето ви по едно куче и по 5 кг месо. След една седмица, ако кучето говори на вашия език, сте свободни, ако не - изяждаме ви. Взели те кучетата и местото и тръгнали из гората. Връща се първи след една седмица американецът. - Кучето изяде ли месото? - Да. - Говори ли анлийски? - Еми... не. В казана... Връща се французинът. - Кучето изяде ли месото? - Да. - И говори ли френски? - Еми... не. В казана... Връща се и Бай Ганьо. - Кучето изяде ли месото? - Да. В този момент кучето се обадило: - Лъже, майка му стара...
Бай Ганьо 7,216 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приземил се един космически кораб, излезнали някакви приятни на вид зелени човечета. Първия човек когото срещнали бил Иванчо. Добре дошли, - поздравил той - какво ви води насам? А ми ние - отговорило едно от тях, - искаме да се запознаем с вашата физика, с вашите нрави и обичай и всичко останало. Разпитвали за много неща, а Иванчо с охота им отговарял, по едно време едно от тях се доближило до Иванчо и го почукал с пръст по окото. Какво е това? -Око -отговорил Иванчо; А, това? -и почукал Иванчо по ухото, после по устата, по ръката, по кракът му, то питало и почуквало а, Иванчо му отговарял, накрая казало на Иванчо че всичко му е ясно. Иванчо и той ги разглеждал с интерес, забелязал че има както мъжки така и женски екземпляри и решил и той да ги попита нещо. Иска ми се да науча, как правите секс? А..с пръсче, с пръсче. Майка към дъщеря: - И за къде така си се разсъблякла? Питат англичанин къде най-добре може да прекара времето си с една жена. - У тях. Лека музика, отличен коктейл, чисто бельо Французин му отговаря така: - Разбира се, че сред природата - възбуждаща птича песен, шепот на трева, плаж, море Руснак пък обяснил: - На стълбището. Ниската ще стане с едно стъпало по-висока, високата ще слезе по-надолу. А ако нещо не можеш, винаги можеш да кажеш: "Май че някой идва!" -Тате, тате дай 5 стинки!! -К’ви 4 бе,аз 3 немам, ти 2 ми искаш, на ти 1 стинка и ми върни ресто!!! :) 1 ракия да се напия,1 водка за походка,1 бира да ме подпира,1 мента за момента,1 мастика да ма изтика.