Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Посетител в ресторант: - Извинете, имате ли дива патица? - Не, господине, но имаме питомна и можем специално да я раздразним заради вас.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Учителката пита Иванчо: - Иванчо можеш ли да ми кажеш 4 буквички? - Разбира се госпожо - ш, т, е, б ! - Иване простак малък, ако не кажеш още 3 ще ти пиша двойка и ще викна баща ти! - в,г,з!
Ученически
03.10.2017
3,355 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима пияници излизат от кръчмата и тръгват по релсите. — Абе Пешо, кой тъпанар ги е правил тия стълби? Стъпя на едното стъпало другото не мога да го стигна! — Ти зарежи стълбите, ами виж парапета как са го орязали. — Момчета, не се притеснявайте, асансьора идва, пуши, свети та и свири!
Девиз на кардиолозите - \"умри веднъж, но от сърце!\"
Въпреки предупрежденията на спасител митничар млязъл в морето в бурно време. По едно време обаче тръгнал да се дави и започнал да вика за помощ. Спасителят го измъкнал от водата и му казал: - Абе, митничаря, аз какво те предупредих? - Ти как разбра, че съм митничар? - Ами обикновените хора, когато плуват, гребът с ръцете навън, а ти - навътре - отговорил му спасителят.
- Много си обичам моя четириног приятел! - Как се казва? - Диван!
Борец звъни в полицията. Ядосано казва на дежурния полицай: - Обрали са ми колата! Елате да видите! Няма ми таблото, няма ми волана, няма ми скоростния лост и педалите ги няма. - Добре ще ви изпратим хора да огледат. ....след един час пак звъни в полицията: - Абе дежурния, недейте да идвате, аз съм се объркал, седнал съм на задната седалка.