Някъде в Италия:
По път за Рим возейки папата в неговия "папа Мобил" папата казал:
- Момчета знам, че съм стар, но искам да ви помоля за една услуга. Да ми дадете да покарам малко аз.
Един от охранителите отговорил:
- Но ако ти дадем на Аутобана, ще караш внимателно.
Дали на папата да кара, карал си той спокойно в едната лента и изневиделица удря един черен джип Мерцедес, собственост на най-големия бос на мафията по това време в Италия. Спрели и в това време Мафиота в джипа казал:
- Момчета, слизайте и го вижте кой е тоя дето ни удари, че ще летят глави...
Слиза един охранител, отива до папа мобила, отворил вратата и гледал, гледал, върнал се в джипа и казал:
- Шефе не ги знам тия кои са, ама Папата им е шофьор!
Влизат две мутри в един ресторант и решават да се направят на интересни. Викат келнера и му казват:
- Донеси ни черен салам или ще те спукаме от бой!
- Господа, в момента нямаме черен салам, но можем да ви предложим черно мляко.
Мутрите се учудили и решили да го опитат това черно мляко. След малко дошла една негърка, тряснала им главите една в друга и започнала да ги кърми в продължение на 2 часа. След като ги накърмила едната мутра казала на другата:
-Е ,брато, добре че нямаха салам!