Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влизат две мутри в един ресторант и решават да се направят на интересни. Викат келнера и му казват: - Донеси ни черен салам или ще те спукаме от бой! - Господа, в момента нямаме черен салам, но можем да ви предложим черно мляко. Мутрите се учудили и решили да го опитат това черно мляко. След малко дошла една негърка, тряснала им главите една в друга и започнала да ги кърми в продължение на 2 часа. След като ги накърмила едната мутра казала на другата: -Е ,брато, добре че нямаха салам!
Борци 4,491 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза блондинка в аптеката: - Може ли един оралгин? - Извинете но. . . какво е това? - пита учудено аптекарката. - Ами вчера пих анал - гин и не помогна, за това реших, че орал - гин че свърши работа. . . Ако виждате пред вас умна И(!) красива жена значи: a) Време е да се събудите б) Време е да изтрезнеете. в) Време е да се ожените. Повечето хора са толкова нещастни, колкото са решили да бъдат. В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник... Отива Айшето на гинеколог... - Докторе, тоз моя Хасан постоянно иска да правим секс... Омразна ми, какво да правя? Доктора: - Амии Айше..., ще му искаш пари! Айшето: - Добре де, ми колко пари да му искам..?! Доктора: - Е, колко... искай му 5 лв. Съгласила се Айшето и си трагнала... Прибира се Хасан от работа и вика: - Айше, хайде да си лягаме... А тя: - Аааа Хасане не може вече така, ще си плашташ...! Той: - Е, Айше ми колко искаш? Тя: - Хасане, 5 лв. ще ми дадеш. Той: - Ми нямам толкова, имам само 2 лв. Тя: - Аааа за 2 лв можеш само да я галиш! И почнал той да и я гали.... По едно време Айшето го бутнала и му казала: - Хасане, да дам 3 лв. на заем...?