Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бизнес среща между американец, испанец и българин. Американецът пита испанеца: - Чувам често от вашите биснесмени думата "маняна". Какво означава? - Ами това значи, че ако не свършим работата днес, то ще я свършим утре. Ако има проблеми, може и в другиден. Ако пък е по-сложна, значи до седмица. Вече ако има и форсмажорни обстоятелства, то до месец гарантирано ще стане работата. - Аха, ясно. А пък от вашите хора - обръща се американецът към българина - често чувам думата "яваш-яваш". Тя какво означава? - Ами нали чу какво ти обясни испанеца - и това е същото, но без елемента на припряност.
Разни 2,336 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се обажда на доктора: - Ало, докторе, помогнете. Сестра ми я боли главата и има температура. - Висока ли е? - Да, един осемдесет и два! О, Тирана за него не тъжи. Скоро ще ти пратим Кишишев без пари . . . Международен симпозиум по пластична хирургия Французинът: - При нас дойде една пациентка с огромен нос и и направихме носле като на Бриджит Бардо. Ръкопляскане..... Американецът: - Скоро имахме случай с пациент,който дойде при нас с 20см. уши,а си тръгна с уши като на Том Круз. Овации..... Българинът: - Миналата година,един здравно осигурен пациент,пожела членът му да стига до земята,и му скъсихме краката с 1 метър! - Как се е казвала тъщата на Адам. - Той не е имал тъща. Живял е в рая. Ако пътува правителствен кортеж. а в главната кола се виждат широки рамене и плешива глава, значи карат Борисов. Ако се вижда само глава, карат Цветанов. Ако не се вижда никой - значи е Дянков.