Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има една категория хора, които, забивайки пирон, постоянно се удрят по пръстите с чука. - Да, и точно те са измислили винта и отверката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Обикаляла, обикаляла Кризата целия свят, когато стигнала в България си казала: - Даааа! Където и да ходиш, най-хубаво си е у дома!
Разни
03.10.2017
2,035 прегледа
Следващ →
Още вицове
Буквата M е най-хубавата ... защото с нея може да изразиш почти всичко: 1. Съгласие - мм-мм... 2. Несъгласие - M-м! 3. Наслада - мммм! 4. Колебливо съгласие - мммм-м... 5. Mисловен процес - мммм.... 6. Пренебрежение - M! 7. Сърдене - Mмм! 8. Откритие - М!-мммм...
Началник склад казва потресен: - Преди малко разбрах, че съм имал извънбрачен син. - Какво си правил, инвентаризация?
Пътуват националния отбор по футбол и националния отбор по борба в двутежен автобус. Долу футболистите купонясват! Ядене, пиене, танци... Горе борците загасили лампите и се свили на седалките. Отива при тях Емо Костадинов: - Хайде бе, момчета, отпуснете се! И вие се повеселете малко! Я вижте какво става долу, на първия етаж! - Да! На вас ви е лесно! Имате си шофьор! А ние като си нямаме?!
В стаята на студент от технически университет дошла приятелката му,той имал за чертане и я помолил да изчака 20 мин, минали 20 мин.. и тя го помолила да му обърне внимание и той и казал чакай още 30 мин, минали 30 мин.. и приятелката му казала, че не е дошла тука, за да го гледа как чертае и че скоро не са правили секс.. тои и казал: - изчакай още 1 час тогава тя се ядосала, излязла гола в коридора и се провикнала : -ИМА ЛИ ИСТИНСКИ МЪЖЕ ТУКА !!!??? никаква реакция.. само една врата се отворила и се показал един студент с очила: -Що ? Имаш нещо за чертане ли ?
Една жена влиза в магазин и бързайки казва следното: - Едно млеканче кисело бурко.