Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вчера играх тенис с един приятел.Беше особено тежък мач! - Защо? - Имахме само една ракета...
Спортни 3,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо". Младеж към девойка: - Какви хубави крака! В колко отварят? Питат ме: защо всичко ти е през @уя? Даже не отговорих на въпроса...Сещате ли се - защо? Иванчо получил забележка в училище за лошо поведение. Майка му го поучава: - Дръж се прилично! Взимай пример от баща си! - Но той е в затвора!!! - Да, но го пускат за добро поведение... На една жена и умрял мъжът та решила да направи кекс за помен. Направила го тя, отишла на гробищата, навела се та изпуснала кекса и почнала да реве. Чул я попа та отишъл да види кво става, а жената викала: - Ох, с червенко беше Иване. - Не плачи жено, друг такъв ще намериш - рекъл попът. - Ох, с осем яйца беше Иване. - О-о-о-о, плачи жено, друг такъв няма да намериш!