Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Струва ми се, че мъжът ми не ме обича. - Защо? - Вече втори месец не си е идвал вкъщи.
Семейни 2,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Христосчо се връща от училище и показва на майка си бележника. Като го вижда, Дева Мария направо кипва: - Не те ли е срам! По физика само разсейваш децата - носиш се насам-натам из пространството! По математика знаеш само умножение, по химия си провалил опита на учителката - какво е това да превръщаш виното в кръв и обратно? И по физическо защо не си плувал, а си ходил по водата? Не, това повече не може да се търпи - за наказание на великденската ваканция ти слагаме кръстче! Господине лошо ли ви е??? -Не Хубаво ми е!!! Защо тогава Повръщате ... ??? -Немога да задаржа Толкова щастие в себе си. Двама приятели разговарят в крьчма: - Вчера жена ми така ме разстрои, че вече втори ден пия! - Даааа,скъпо ни излизат тези жени... "Къде е Маги?" трябвало да се казва "Къде е Бети?", но заради Варна го сменили на "Къде е Маги?", щот "Къдеибети" звучало двусмислено... По магистралата се движи вехта кола, в нея се возят възрастен мъж и жена му. Жената е полуглуха, но за сметка на това пък, кара колата. Спира ги полицай. Полицаят: - Госпожо, карате с превижена скорост.. Бабата: - Кво каза тоя? Дядото /крещи/: - Каза, че караш много бързо.. Полицаят, оглеждайки документите на бабата пита: - О, вие сте от Смолян!!?? Бабата: - Кво вика тоя? Дядото: - Пита, дали сме от Смолян.. Полицаят: - Имам силни спомени от Смолян. Преди много години, там правих, най-отвратителният секс в живота си... Бабата: - Кво вика? Дядото: - Вика, че те познавал...