Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един пиян си кара мотора и си казва:" Ей сега ако ме спре полицай ще му кажа - очите ми са зачервени от вятъра." Спира го полицай и го пита: - Абе, да не би от вятъра да са ти зачервени очите? - Не бе, пил съм.
Пиянски 1,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Цяла Дупница се е надупила в очакване на братя Галеви... Бай Ганьо,турчина и американеца влезли в една пещера.Първо влязал турчина и чул: -Аз сам синьото око. И избягал.След него влязал американеца и чул: -Аз сам синьото око. Оплашилсе и избягал.Най-накрая влазал Бай Ганьо и чул: -Аз сам синьото око. Бай Ганьо казал: -Ти внимавай аз да не ти насиня и другото Българина, американеца и англичанина решили да направят саможертва в името на родината си. Качили се на един небостъргач и всеки трябвало да скочи от него. Първи бил американеца. Той казал: - В името на родината си оставям тези милиард долара и скочил. Англичанина направил същото. Българина казал: - В името на родината си взимам парите и изчезвам. Мечо Пух и Прасчо плават в лодка, като мечето гребе.По едно време удря с все сила сладко спящия Прасчо по гърба.Прасчо естествено се стреснал и попитал: - А?Ъ?Какво!?!? - Аааа!!!На Прасчо не му се спи!?На да гребеш тогава!!! Р.S.:Мечо Пух е такава свиня!!! На преглед при лекаря: - Имате високо кръвно. - Това е защото много ходя за риба... - Как така? Риболовът би трябвало да успокоява? - Ами аз ходя на забранено място.