Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младо момиче получава писмо от приятеля си, войник в секретна част. След като отваря плика, намира само малка бележчица: \"Приятелят ви все още ви обича, но говори твърде много\". Следва печат: \"Военна цензура\".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Трябва да прощаваш много на себе си, за да добиеш навика да прощаваш на другите!" Анатол Франс
Бисери
03.10.2017
1,654 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наперен господин влиза в аптека и си поръчва: - Моля ако обичате, бихте ли била така любезна да ми дадете 100 черни презерватива? - Твърдо ли държите на цвета? - попитала аптекарката. - Да, защото сега съм се захванал с една вдовица.
Мъж заминава за командировка. На тръгване, подава една касичка на жена си с думите: - Заминавам за дълго време. Искам всеки път, когато ми изневериш с някого, да го караш да пуска по една стотинка в тая касичка. - Добре. - свила рамене жената. След една година, мъжът се връща. Влиза в къщи, жена му готви в кухнята. Поглежда касичката - вътре две стотинки. - За една година само два пъти ли ми идневери?! - пита невярващ той. - Ами...тоя мерцедес отвънка...да не мислиш, че е на съседите?
Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го: - Вълчо, що си такъв, бе? А той: - Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна - бой, бой и виж сега на какво приличам. -Така е Вълчо - казала баба Меца - като бъркаш Червена шапчица с червена барета...
Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: - Чичко, колко е часа? - Ела през лятото, момченце, през лятото…
Всяка сутрин нося кафе на жената в леглото. За нея остава само да го смели и свари.