Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има само едно нещо на света по-лошо от това да говорят за теб и то е да не говорят за теб. Оскар Уайлд
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Кой орган е най-напрегнат при самозадоволяване? Радиото мислило, мислило и отговорило: - Ушите...
Радио Ереван
03.10.2017
5,165 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не можеш да намериш продавача в магазина електроника? Застани до най-големия 3D телевизор и си направи вид, че изучаваш етикета. Съвсем бързо ще дойде някой и ще предложи помощ.
Чукчата го вземат войник. Понеже е по-дребен, го пращат в танкови войски като водач на танк. Една сутрин започва учение. Нареждат всички танкове в редица и командира заповядва: - Первый танк - вперёд!. Първият танк тръгва в атака. - Второй танк - вперёд! - казва пак командира. Вторият танк тръгва в атака. - Третий танк - вперёд! - казва отново командира. Третият танк стои и не мърда. - Третий танк - вперёд! - извиква командира. Третият танк стои и не мърда. - Третий танк - вперёд! - извън нерви крещи командира. Третият танк стои и не мърда. От него изскача чукчата и вика: - Командир, чудо! Моя шляпа говорить, моя шляпа говорить!
Иванчо пита баба си: - Бабо, можеш ли да навреш носа си в шише от лимонада? - От къде ти идват такива глупости в главата бе, Иванчо? - Ами мама каза, че си вреш носа навсякъде...
Връща се една баба от полето, но трябва да пресече през магистралата. Вижда две девойки и пита; -Абе баба вие защо сте се изправили тук? А те отговарят: - Ами бабо чакаме да минат коли и ни хвърлят бонбони. Бабата казала , ами я и аз да почакам малко. По едно време се задава мерцедес с бясна скорост, след 100 метра набива спирачки и дава назаден. спира отваря прозореца и пита; -Малееееееееееееееее, бабо и ти ли? а бабата казала: -Що бе чедо, аз като немога да ги дъвча ще ги смуча.
Ако мъж и жена скочат от покрива,кой ще падне пръв? -Мъжът,защото жената ще чисти прозорците докато пада.