Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Последен звънец. Директора към учителка: - Госпожо Петрова, Вие сте учител по литература! Трябва да учите децата на красивото, а не как се отваря бирена бутилка без отварачка!
Ученически 3,496 прегледа
Следващ →

Още вицове

Откакто животните си построили комунизма, те спряли да говорят и не ползват пари. Мъж се връща от лов. Жена му го пита: - Скъпи, а защо миришеш на акано? Той й отговаря: - Скъпа, отидох на лов с Шаро. Влязохме в гората, и Шаро изчезна някъде. Продължих и намерих една бърлога. Коленичих и погледнах вътре... Изведнъж някой отзад ми сложи две лапи на гърба. Обърнах се и видях, че това е Шаро, но не можах да спра да акам!... Корабокрушенци попаднали на един остров и срешнали един тамошен. Попитали го: - Има ли тука канибали? А той отговорил: - А, не се страхувайте, имаше тука едни ама ние ги изядохме. Ако глобалното затопляне продължи със сегашните темпове, то скоро ще измръзнем съвсем. Върви си заека по горската пътечка и срещта лисицата. Тя му вика: - Зайко, искаш ли да идем у нас и да пием по кафе? Зайо си рекъл: "що пък не? ще дръпна едно кафенце на аванта." Отишли в бърлогата на лисицата и още с влизането тя се съблякла гола, легнала на леглото и казала: - Вземи ми най-скъпото Зайо!!! Заека се огледал грабнал DVD-то и изчезнал... Среща го по пътечката вълка и учуден го пита: - От де мъкнеш т’ва DVD бе заек?! - Ми одеве ме среща лисицата и ме покани на кафе у тях. Отидохме, а тя се съблече, легна на леглото и ми вика "... вземи ми най-скъпото" и аз гепих DVD-то и се чупих. - Аууууу ... заек... абе к’ъв мъж си ти бе???!!!??? - Ха, ти к’ат си такъв голям мъж иди вземи оная огромната плазма ако можеш бе!