Семейна двойка седи на брега на езеро: залез, птички пеят, лебеди плуват, цветята ухаят - въобще пълна красота. Мъжа, развълнуван от нахлулите го чувства:
- Скъпа, хайде...да се разведем...
Жените са като ябълките. Най-вкусните са горе на върха на дървото. Мъжете не искат да се катерят по дървото за вкусни ябълки, защото ги е страх да не паднат и да се ударят. Вместо това те събират падналите по земята ябълки, които не са толкова добри, но затова са достъпни. Затова ябълките не върха мислят, че с тях нещо не е така, въпреки че всъщност са великолепни...