Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жените са като ябълките. Най-вкусните са горе на върха на дървото. Мъжете не искат да се катерят по дървото за вкусни ябълки, защото ги е страх да не паднат и да се ударят. Вместо това те събират падналите по земята ябълки, които не са толкова добри, но затова са достъпни. Затова ябълките не върха мислят, че с тях нещо не е така, въпреки че всъщност са великолепни...
Бисери 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А ние решихме да кръстим дъщеря си Родина! - От патриотизъм ли? - Да! И ако й изневерява бъдещия мъж, той ще бъде разстрелян, като изменник на Родината! Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Два бика си стояли на хълма и гледали в низината стадо крави пасели , по младия бик казал: -Тате хайде на бегом и да на е/беме по една крава. Бащата проговорил: -Не сине, ще слизаме бавно и ще на е/беме всички крави. Октай Енимехмедов отговаря на всички изисквания за български национален герой : добра идея, лошо изпълнение, и за малко да го убият турците! Среща на високо равнище СССР-САЩ. По някое време Рейгън и Горбачов остават насаме - няма преводачи наоколо, няма никой… Рейгън се хвърля на рамото на Горби и почва да му плаче: - Миша, не могу я больше так! Горбачов го тупа успокоително по гърба: - Надо, Щирлиц, надо…