Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и попа на селото решили да се надпреварват кой е спал с повече жени. Застанали по средата на селото и се разбрали когато мине някоя жена, с която единият от тях е спал да казва "цък". Стояли много време, но резултатът все бил равен. Накрая минали жената и дъщерята на попа и той победоносно казал "цък". А Иванчо, усмихвайки се, казал "цък, цък".
Иванчо и Марийка 4,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един зъболекар се връща след работа в къщи много уморен. Хапнал и легнал да спи. Жена му се осъуква: Миличък хайде погали ме.. Много съм уморен миличка, нека го оставим за утре, пред очите ми само зъби ми се мотат.. Поне погледни между краката ми, няма ли там зъбки, продължава жена му. Отворил и той краката и казва: Найстина нямаш зъби, но венците ти са в ужасно състояние.. Оре си Вуте на нивата и по едно време в близките храсти нащо се шумка. Отишъл Вуте, разтворил храстите, а оттам един полуръст с огромни очи го гледа и примигва. "Я извънземно!" - помислил си Вуте и решил да установи контакт: - Я съм Вуте и орем! - .... !?! Вуте пак: - Я съм вуте и орем! - .....!?! - Я, съм, Вуте... и... орем! почнал да жестикулира Вуте. -А, Я съм Геле и серем! Един мъж имал проблем оная му работа била страшно малка. Отишъл човека на лекар. Видял го лекаря и решил да си направи майтап и му казал -Ще се оправиш, няма страшно, отиди в гората на най голямата полянка, легни, поспи си и като се събудиш си готов... -Човекът се зарадвал и бързо тръгнал към полянката. Намерил я и заспал. Дошла една горска феичка с кошничка да си бере гъбки -1 гъбка тра-лала, 2гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъъ, 3та гъбка ъъъъъъъъ, отказала се и си отишла....събудил се човека и се зарадвал... феичката от дърпане му го одължила. Отишъл да се отблагодари на лекаря. Той останал мн изненадан и решил и той да отиде на полянката. Отишъл и заспал. Дошла феята... 1 гъбка тра -лала, 2 гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъ, 3та гъбка ъъъъъ -Аааа! - казала тя - този път си нося ножичка Пътник се жалва про кондуктора: - Безобразие! Няма и пет минути, откакто сме тръгнали, а на мен вече ми откраднаха куфара! - Не знаехте ли, че сте купили билет за бързия влак? Взели един системен администратор войник. Седи си той на пост. По едно време чува стъпки. - Парола! - пита той.Тишина. - Парола! - пак пита, и пак тишина. Тогава извиква силно: - Usеr Unknоwn: Ассеss Dеniеd...